تبليغات X
تازه های نشر کشور

به وب سایت

انتشارات آرام دل

خوش آمدید

صفحه اصلي | درباره ما | تازه های نشر | خدمات و تسهیلات | تماس با ما

نام : انتشارات آرام دل
نام مدير : حسن رضا نصب
حوزه فعالیت : ناشران
موضوع : ادبیات - دین - - -
شهرستان : تهران
استان : تهران
آدرس : خ شهدای ژندارمری - مجتمع ناشران وکتاب فروشان کوثر - پ7
تلفن : 66971697

ناشران محترم، مؤلفان،نویسندگان و مترجمان
با دریافت کد مدیریتی وبسایت خود، به آسانی می توانید کتابهای خود را بلافاصله پس از چاپ بر روی ستون تازه های نشر کشور و در دسترس همگان قرار دهید.
مدیریت محترم
خواهشمند است جهت هماهنگی و تکمیل اطلاعات صفحات وبسایت خود و دریافت کد مدیریتی سریعا اقدام نموده و یا با شماره تلفن 09159224320 تماس حاصل فرمائید. اين صفحه به عنوان پيش فرض آمده و با دريافت كد مديريتي مي توانيد وب سايت مستقل خود را به آساني طراحي و ايجاد نماييد. چنانچه وب سایت اختصاصی دارید می توانید لینک آن را در اینجا بگذارید که در این صورت مشمول 50 درصد تخفیف در پرداخت شارژ عضویت سالانه خواهید شد. چنانچه مایل نیستید نام مرکز شما در این سامانه باشد تماس بگیرید تا نسبت به حذف آن اقدام گردد.

نظر به استقبال گسترده عموم مردم جامعه و بالاخص دست اندرکاران حوزه چاپ و نشر ایران از راه اندازی ، فعالیت و ارائه خدمات منحصر به فرد این سامانه به عنوان بزرگترین سامانه اطلاع رسانی چاپ و نشر ایران و پوشش کامل این حوزه و تاثیر بالای آن در ارتقای سطح فرهنگ عمومی جامعه ، از کلیه دست اندرکاران حوزه چاپ و نشر کشور دعوت می شود نظرات و پیشنهادات سازنده خود را جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات به این سامانه منعکس فرمایند . این سامانه با گستردگی کشوری در خدمت تمام ناشران ، مولفان ، نویسندگان ، ویراستاران ، تصویرگران مراکز پخش و غیره می باشد و به هر یک از آنان یک وب سایت مستقل با تمام امکانات با کاربری بسیار آسان ارائه می شود به طوری که هر یک از آنان با هر سطح دانش کامپیوتری می توانند خدمات خود را به بهترین و ساده ترین راه به عموم مردم ایران معرفی و به روز رسانی کنند . عضویت تمام دست اندرکاران حوزه چاپ و نشر کشور در این سامانه رایگان بوده و مبلغ سالانه ای که برای ارائه کد مدیریتی از اعضاء اخذ می شود صرفا جهت استفاده فضای اینترنتی و ارائه وب سایت مستقل با کاربری آسان به هر یک از آنان می باشد . اعضاء می توانند با این کد مدیریتی وب سایت خود را به هر شیوه ای که دوست دارند به ساده ترین راه طراحی و ایجاد نمایند و تمام خدمات خود را در آن بگنجانند . به علاوه ، آنها می توانند کتاب های خود را بلافاصله پس از چاپ بر روی ستون تازه های نشر کشور قرارداده تا در دسترس همگان باشد . بدین ترتیب مشکل معرفی و توزیع کشوری کتب منتشر شده به طور قطع پایان یافته و فروش فوری آنها تضمین خواهد شد . علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن همراه 09159224320 تماس حاصل فرمایند.

نحوه عضویتتبلیغات
ارائه وب سایت اختصاصی به ناشرانارائه وب سایت اختصاصی به ناشران< بیشتر
تبدیل پایان نامه به کتاب در اسرع وقتتبدیل پایان نامه به کتاب در اسرع وقت< بیشتر
مرکز جامع خدمات چاپ و نشر کشورمرکز جامع خدمات چاپ و نشر کشور< بیشتر
مرکز جامع خدمات چاپ و نشر کشورمرکز جامع خدمات چاپ و نشر کشور< بیشتر

::با تشکر از حسن اهتمام و همکاری شما::
:: مدیریت سامانه چاپ و نشر ایران - ناشران ایران - تازه های نشر کشور - پخش کشوری کتاب - کتاب اول الکترونیکی چاپ و نشر ایران - 118 چاپ و نشر ایران - کتاب ایران - چاپ کتاب ایران ::
:: حسین قنبری ::


تعداد بازدید : 8099